Title Image

Współpraca

Coaching dietetyczny to forma kompleksowego wsparcia klienta, który pragnie zmienić swoje nawyki żywieniowe, a przy okazji oczekuje spektakularnych wyników – najlepiej od razu, ale nie do końca wie, jak się do tego zabrać.

 

Zjawisko to przywędrowało do nas, jak większość ciekawych pomysłów, zza granicy. Polega w dużej mierze na stałej, intensywnej współpracy z dietetykiem, który dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom, prowadzi klienta przez proces przemiany jego systemu żywienia, udziela porad, wskazówek i uczy, jak skutecznie przejąć kontrolę nad jedzeniem i dalej się nim cieszyć.

 

Współpraca ta przybiera różne formy, w zależności od tego, jakiego efektu oczekuje klient oraz jakie są jego predyspozycje. Najważniejsza jest tu jednak zmiana myślenia o żywieniu, przekroczenie pewnych barier i otwarcie się na nowe, lepsze rozwiązania. Nie jest to proces łatwy, a zdecydowanie najtrudniejsze jest przetrwanie okresu wyrzeczeń, odstawienia produktów zbędnych/szkodliwych, tzw. „ulubionych” tak, aby nie znaleźć pocieszenia w nowych pokusach.

 

Profesja ta powstała, by wesprzeć silną wolę osoby, której naprawdę zależy na zmianie nawyków żywieniowych, jednak brak jej wiedzy na temat tego, jak tym procesem pokierować, by przebiegał właściwie i doprowadził do skutecznych efektów; osoby, która dotąd tylko próbowała schudnąć; osoby, która pragnie zadbać o zdrowie i żywienie nie tylko swoje, ale i podopiecznych, pracowników, uczniów, czy innych członków społeczności, w której funkcjonuje, również członków rodziny!:)

 

Jeśli należysz do takich osób – czujesz potrzebę zmiany, ale boisz się, że samodzielnie nie podołasz, to propozycja właśnie do Ciebie! Zapraszam do zakładki Kontakt, gdzie możesz wypełnić formularz, opisać swój przypadek i wyrazić chęć udziału w spotkaniu, na którym dowiesz się więcej o coachingu dietetycznym.
Współpraca z ImmunoDiet nie jest zarezerwowana wyłącznie dla indywidualnych jednostek! Jeśli zależy Ci na ludziach, którzy Cię otaczają, zadbaj również o ich zdrowie. Przyjdź na konsultację, gdzie poznasz szczegóły współpracy z dietetykiem pod kątem ustalenia grupowych planów żywieniowych, dostosowanych do potrzeb i możliwości danej grupy. Bez względu na to, czy będzie to zespół pracowniczy, grupa uczniów, czy po prostu paczka przyjaciół, dietetyk przeprowadzi rozpoznanie i mając na uwadze łączące Was problemy i potrzeby, a jednocześnie indywidualność każdej osoby, przeprowadzi Was przez gąszcz problemów żywieniowych.

 

Pamiętaj, że o dietę należy dbać nie tylko w domu, ale także w pracy, szkole i na podwórku! Jedzenie ma przecież olbrzymi wpływ na naszą koncentrację i pracę mózgu, dlatego tak ważna jest odpowiednia, zbilansowana dieta, która pozwoli wykorzystać nasz potencjał najlepiej, jak to możliwe!

 

 

Do współpracy zapraszamy także firmy cateringowe. Mamy doświadczenie w opracowywaniu zbilansowanych jadłospisów w oparciu o podaną specyfikację. Przygotujemy menu dbając o mikro składniki, utrzymując food-cost na zakładanym poziomie, a na końcu wprowadzimy posiłki do Twojego profilu w MasterLife CRM.

 

ImmunoDiet to znacznie więcej niż tylko odchudzanie.
To także oferta szkoleniowa skierowana do wszystkich, którzy chcą poszerzać wiedzę o zdrowym, świadomym życiu i odżywianiu.
Szkolenie zorganizowane z Twoje inicjatywy dostosujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Skontaktuj się z nami na  www.immunodiet.pl/kontakt